Jedynka szkołą sukcesu!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

W dniach 26-28.09.2014 w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w LA. Uczeń naszego Gimnazjum Mateusz Sprengel 3 B zajął w nich 3. miejsce w skoku o tyczce , wynikiem 3,5 m. Brawa dla Mateusza!

Dzień Podziemnego Państwa Polskiego

Z okazji 10. rocznicy rozszerzenia UE Komisja Europejska zorganizowała   konkurs: Co dla Ciebie znaczy rozszerzenie Unii Europejskiej? Młodzi ludzie w wieku 15-25 lat, z całej Europy, zostali poproszeni o napisanie artykułu lub bloga na temat dzisiejszej Unii Europejskiej. Nasz uczeń, piętnastoletni Jan Getek z klasy III c, został zwycięzcą tego konkursu w swojej grupie wiekowej.  W nagrodę Janek pojechał do Brukseli.

Jedynka obraz

Jedynka to szkoła, która pozwala rozwinąć skrzydła, uczy samodzielności, kreatywności oraz działania w grupie. Wyróżnia nas edukacja matematyczna, artystyczna, ekonomiczna,  sportowa, a także współpraca z licznymi szkołami europejskimi. Jesteśmy „Szkołą z klasą” i  „Szkołą przedsiębiorczości”, wielokrotnie nagradzaną w licznych programach ogólnopolskich. Nasi uczniowie wykazują się wszechstronnością, co często bywa również doceniane przez jurorów konkursów – od kuratoryjnych, poprzez sportowe, artystyczne, językowe oraz europejskie. Grono pedagogiczne,  również nagradzane za swoją pracę przez różne gremia, inspiruje i edukuje młode pokolenie gdynian. Jednym słowem jesteśmy szkołą sukcesu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s