Unihokej – III miejsce chłopców w Półfinałach Wojewódzkich

 

Zakończył się cykl zawodów z unihokeja dziewcząt i chłopców. Rozgrywki rejonowe z unihokeja drużyna chłopców rozpoczęła w świetnym stylu, nie dając rywalom praktycznie żadnych szans, nie tylko na wygrany mecz, ale nawet na zdobywanie bramek. Chłopcy od początku mocno zaatakowali przeciwników, utrzymując przewagę do końca rozgrywek. Zaowocowało to zdobyciem I miejsca w tych zawodach i uzyskaniem tym samym awansu do walki o Mistrzostwo Gdyni. Do rozgrywek o Mistrzostwo Gdyni chłopcy przystąpili z dobrym sportowym nastawieniem. Byli przygotowani na ostrą i wyrównaną walkę. Efekt tych zmagań był wspaniały: zdobyliśmy II miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Unihokeja! Cała drużyna spisała się znakomicie. Awans do półfinałów wojewódzkich oraz puchar i zdobyte medale dla każdego zawodnika dopełniły smak zwycięstwa. Na półfinały wojewódzkie pojechaliśmy w nieco osłabionym składzie, jednak wola walki, jaką wykazali nasi uczniowie pozwoliła wierzyć, iż na tych zawodach również osiągniemy sukces.Tak się właśnie stało, gdyż chłopcy zdobyli III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Gimnazjady w Unihokeja Chłopców.
Wyrazy uznania należą się wszystkim naszym zawodnikom, gdyż dla większości z nich był to pierwszy kontakt z tą dyscypliną.
Skład drużyny:  Stanisław Białecki,  Szymon Budzisz,  Tymoteusz Czujko, Kasper Dudek,  Wiktor Grudniewski,  Jakub Krępa,  Kacper Laszczyk, Stanisław Okoński,  Jakub Pazik,  Paweł Pisiński, Szymon Rosztajn, Kasper Serżysko , Karol Szwęch, Norbert Wełpa. (tekst Agnieszka Ławicka)