Sukcesy matematyków

  1. Do etapu wojewódzkiego Konkursu matematycznego dostali się uczniowie pani Krystyny Statecznej: Mateusz Sperkowski III B i Michał Cichowski I f
  2. W Gdyński Konkursie Sudoku dla klas I gimnazjów naszą szkołę reprezentowały: Amelia Miszeska, Lidia Mróz i Marta Studzienna. Marta Studzienna zajęła w nim I miejsce
  3. W konkursie matematycznym dla klas I gimnazjum, organizowanym przez Politechnikę Gdańską, „Od szkolniaka do żaka”, po dwóch pierwszych etapach, na liście liderów, na której jest 18 osób 3 są z naszej szkoły i mają zaproszenie na finał. Są to: Alicja Berg Ib; Marta Laskowska Ib; Bartosz Smolana Ie.

W niedzielę 13.03 Jędrek Dalach z klasy 1b wraz z drużyną zajął w swojej kategorii wiekowej 1. miejsce na 11 drużyn z całego Pomorza,( w sumie startowało w różnych kategoriach 130 drużyn z całego regionu ) z ogromną przewagą punktową. Jednocześnie drużyna zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w tym roku w Parku Technologicznym w Gdyni 2,3.04. (tekst Beata Łata)