Jedynka na Was czeka!

18 marca 2016 r. w naszym gimnazjum odbył się Dzień Otwarty mający na celu przedstawienie bogatej oferty szkoły. Odwiedziło  nas liczne grono  absolwentów jak  i przyszłych pierwszoklasistów planujących we wrześniu rozpocząć naukę                          w Gimnazjum nr 1 w Gdyni.

   W czasie kilkugodzinnej wizyty goście mieli możliwość sprawdzenia swoich wiadomości w zakresie języków obcych i umiejętności udzielania pierwszej pomocy, posmakowania przygotowanych przez uczniów oraz nauczycieli specjałów polskich, jak i zagranicznych, przyjrzenia się projektom społeczności szkolnej, obejrzenia spektakli i filmów przygotowanych przez grupy fakultatywne, zasadzenia własnej rośliny pod okiem uczestników koła ogrodniczego oraz wzięcia udziału w loterii fantowej.

     Dzięki aktywnemu zaangażowaniu całej szkolnej społeczności oraz tak kreatywnemu przedstawieniu możliwości naszej Szkoły z Mocą możemy dzisiaj czytać artykuły i relacje z tego wydarzenia na wielu stronach internetowych …, bo o nas się pisze!

 Marta Laskowska klasa I b