Tydzień Tolerancji i Życzliwości w Jedynce – podsumowanie

Tydzień Tolerancji i Życzliwości za nami. Mimo, że wzbudził ogromne emocje na etapie planowania, w tym wiele wątpliwości, tak naprawdę przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Przede wszystkim był pierwszym tak interdyscyplinarnym i różnorodnym wydarzeniem organizowanym w naszej szkole zrodzonym tak naprawdę z pomysłu na jeden dzień. W jego planowanie, koordynowanie i realizację byli zaangażowani uczniowie, nauczyciele, rodzice, absolwenci i przyjaciele Jedynki, tym samym po raz kolejny udowodniliśmy, że (współ)działanie w szkole jest możliwe, czasem niełatwe, ale jakże cenne. 

TTiŻ koordynowali uczniowie: Ala Dubiela, Maciej Burczyk, Antek Menczykowski, Maciej Drewla, Agnieszka Miotke, Marta Leszczyńska, Oliwia Janicka i Mikołaj Witoński, których wspierali nauczyciele – pani Małgorzata Lesisz (koordynator), panie: Grażyna Sztarbała, Margarita Tuczko, Hanna Wiśniewska, Ewelina Sołdan, Izabella Niklewska, Małgorzata Sobczak, Anna Leszczyńska, Lucyna Lipińska, Anna Klein, Dorota Gorzejewska, Joanna Szymańska, Martyna Hnatyszyn, Agnieszka Ławicka,  Oktawia Gorzeńska, Katarzyna Hołownia oraz rodzice – przede wszystkim  Joanna Magiera, Sylwia Krezymon, Małgorzata Socha i Beata Szadziul. Przepraszam,  jeżeli kogoś pominęłam, ale jak widać, był to cały sztab osób. Wsparł nas także pan dyrektor Szkoły Podstawowej w Pogórzu, dawny nauczyciel Gimnazjum nr 1 Rafał Juszczyk oraz absolwent – Maciej Buszman.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!