Uwaga! Ważne informacje!

Uprzejmie informuję, że tworzymy klasy pierwsze w optymalny sposób, tak, by zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla uczniów i nauczycieli (porównywalny poziom uczniów, wybór języków), jak również zagwarantować właściwą organizację pracy szkoły – zbalansowany podział na grupy, w tym zajęcia wychowania fizycznego (połowa dziewcząt, połowa chłopców). W związku z tym informuję, że podział na klasy jest ostateczny, nie ma możliwości zmiany. Proszę wziąć pod uwagę fakt, że nie jesteśmy w stanie spełnić próśb wszystkich uczniów, a czasami prośby również się wykluczają. We wrześniu uczniowie wraz z wychowawcami wezmą udział w integracji, dzięki czemu młodzież lepiej pozna się i nawiąże nowe znajomości, a czas aklimatyzacji będzie tak zaplanowany, by wzmocnić każdego nowego ucznia.

Pragnę nadmienić, że uczniowie klas pierwszych otrzymają darmowe podręczniki we wrześniu 2016r., będą to książki wykorzystywane w ubiegłym roku przez obecnych drugoklasistów.

Będzie istniała możliwość zamówienia szafki (odpłatnie), szczegóły podamy w sierpniu.

Uczniowie klas drugich otrzymają nowe podręczniki, a trzecioklasiści znajdą listę podręczników do zakupienia w bocznym panelu na naszej stronie internetowej.

dyrektor szkoły

Oktawia Gorzeńska