Jedynka pomaga!

Dużo wśród nas Aniołów…

Może kiedyś czuliście się źle, może było Wam ciężko z różnych przyczyn. Wiemy wszyscy jak to jest, gdy świat staje się mniej przyjaznym miejscem… Ten sam świat staje się jednak w równym tempie lepszym, gdy oświetli go choć jeden uśmiech, miły gest lub dobre słowo. Jeśli chcesz pomóc, tak od siebie, od serca i zrobić coś dla chorych dzieci, proszę:

– wykonaj samodzielnie lub razem z koleżankami, kolegami kartkę,

– zastanów się  do Kogo ma być adresowana (do dziewczynki czy chłopca),

– napisz kilka słów wsparcia i życzenia zdrowia dla dziecka, który leczy się na chorobę nowotworową (raka),

– przynieś do p.Bogumiły Cempy, Emilii Pankowskiej lub Krystyny Nowickiej-Nozdryń kartkę,niezaklejoną kopertę z naklejonym znaczkiem i zaadresowaną na:

Grupa Rodziców „Gdy Liczy się Czas”

  1. Nowy Świat 30a/6 20-418 Lublin

 

Kartki możemy pisać i zbierać jak długo chcecie i czujecie potrzebę, wysyłać będziemy raz na dwa tygodnie. Niedługo w szkole pojawi się pudełko na kartki- może wolicie anonimowo? Zróbmy coś dla innych, którzy nie mają sił, którzy są słabsi, którzy może dzięki temu właśnie się uśmiechną

Co warto napisać?

Że wszystko będzie dobrze, że spełnią się marzenia dziecka, że będzie zdrowy/zdrowa, można dodać cytat, żarcik.Macie otwarte umysły i dobre serca, sami wiecie, co napisać!

Kartka powinna być pozytywna, zachęcać i dawać siłę do walki. Można, ale nie trzeba napisać kilka słów o sobie, co Anioł lubi, co warto zobaczyć i podać swój kontakt (może dziecko lub jego rodzic będą chcieli się skontaktować).

Znalezione obrazy dla zapytania wylosuj anioła