VIII WOJEWÓDZKI KONKURS TEATRALNY W JĘZYKU NIEMIECKIM „THEATER MACHT SPAß”

Konkurs odbył się 24 marca 2017 w naszej szkole.
Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu jest p. Dorota Gorzejewska. Organizatorem jest Gimnazjum nr 1 w Gdyni.
Patronat nad konkursem pełni objął Wiceprezydent miasta Gdyni, pan Bartosz Bartoszewicz.
Po raz kolejny na scenie naszej szkoły wystąpili młodzi aktorzy z gimnazjów województwa pomorskiego i zaprezentowali wspaniale przygotowane przedstawienia w języku niemieckim. Poza świetną grą aktorską mogliśmy podziwiać wspaniale przygotowane scenografie.
Na najwyższym stopniu podium stanęła grupa z Gimnazjum nr 17 w Gdyni, II m-ce zajęli uczniowie z Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach,  a III m-ce grupa z Sopockiego Gimnazjum Autonomicznego. Przyznano również wyróżnienia za najlepszą rolę żeńską i męską.
Dziękujemy za wspaniałą zabawę!!!