Najbardziej usportowiona klasa- wyniki

Zakończył się całoroczny konkurs na ” Najbardziej usportowioną klasę „, prowadzony przez wszystkich nauczycieli wychowania -fizycznego .
Na apelu wręczono klasom puchary, dyplomy i słodycze .
W klasach pierwszych I miejsce zajęła 1 H
W klasach drugich 2 C
W klasach trzecich 3 B

3. miejsce Karoliny w Wojewódzkim Konkursie Literackim

Karolina Grudzień- Murawska, uczennica klasy 3e zajęła III miejsce w II edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Piszę, bo lubię”.

Gratulujemy!

Spacerkiem po Gdyni z matematyką – I miejsce Ali, Marty i Matyldy

31 maja 2017 r. po raz kolejny odbył się konkurs „Spacerkiem po Gdyni z matematyką” dla klas II gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy II B: Alicja Berg, Matylda Jellonnek i Marta Laskowska.

Dziewczyny dały z siebie wszystko i zajęły pierwsze miejsce!

Sukces w konkursie „English Poetry and Drama” w kategorii SCENKA!!!

Dnia 18 maja 2017r.  uczniowie Gimnazjum nr 1 w Gdyni  brali udział w X  Wojewódzkim Konkursie Poezji i Dramy angielskiej „English Poetry and Drama” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Redzie. Tematem przewodnim było powiedzenie „ Hope springs eternal”, czyli „ Nadzieja jest wieczna”.

Uczniowie w składzie : Lidia Mróz (IId),  Julia Rybnik (IId), Marianna Gepner (IId), Annika Piotrowska (IIg), Lidia Mróz (IId), Weronika Berg (IIh),  Sylwia Madej (IIg) i  Ziemowit Niesiołowski (IIg) zajęli   II    miejsce  w kategorii  SCENKA za przedstawienie  pt. „ Hope “. Nad oprawą muzyczną czuwała Julia Krezymon (IId).

Wyróżnienie  w tej samej kategorii za przedstawienie “The Last Tree” zdobyli  następujący uczniowie: Maya Niżnikiewicz  (IIf),  Weronika Dobry (IIf) , Magda Król (IIf),  JuliaGęsich (IIf), (IIf), Małgorzata Okorowska (IIf) oraz Karolina Lewkowicz (IIf).

Oba przedstawienia były przygotowane przez grupę teatralną  English Drama Club pod opieką p. Lucyny Lipińskiej, nauczyciela j. angielskiego.

W konkursie wspaniale  reprezentowali naszą szkołę  inni  uczniowie:

w kategorii PIOSENKA  : Agnieszka Reda ( (Ig)

w kategorii  SCENKA : Anastazja Madej, Maciej Grabowski, Daria Suprun, Magdalena Hermann, Marta Dołębska, Maja Bińkowska, Mateusz Skotnicki (uczniowie klas I)

Uczniów przygotowywali nauczyciele j. angielskiego: p. Anna Klein,  p. Lucyna Lipińska

oraz p. Margarita Tuczko – nauczyciel zajęć artystycznych.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!!!

II Otwarte Zawody Robotów Mobilnych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

R-Bot 2017
II Otwarte Zawody Robotów Mobilnych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

skupiły 31 zawodników reprezentujących zespoły z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  z Gdyni, Gdańska i Żukowa.

Nasi uczniowie zajęli szereg czołowych miejsc:

I miejsce, konkurencja miniSUMO

Zespół MAOR: Szymon Łysoń 2B, Jan Komorowski 1A

 

I miejsce, konkurencja Lego Line Follower

Zespół MAX: Maksymilian Ziemann 2C, Jakub Szulc 2H

 

II miejsce, konkurencja Lego Line Follower

Zespół AF: Jędrzej Dalach 2B, Małgorzata Ronowska 1F

 

II miejsce, konkurencja MISJA

Zespół DE: Wojciech Balcer 1D, Aleksander Czernek 1D

 

Opiekun: Tadeusz Bury