grono pedagogiczne

 

14151994_10209113825176434_1830731035_oDyrektor – Oktawia Gorzeńska – język polski – koordynator projektów międzynarodowych, ekspert  edukacji nieformalnej, propagator wykorzystywania nowych mediów w edukacji, zmianoczyńca, zdobywca wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Eduinspiracje 2013  oraz tytułu Eduinspiratora 2015 –  sekretariat@gim1gdy.pl

Wicedyrektor – Witold Chudyszewicz – wychowanie fizyczne – przewodniczący zespołu wychowawczego, zespołu do spraw zmian w prawie oświatowym oraz zespołu ds. egzaminów zewnętrznych – chudyszewicz.witold@gim1gdy.pl


 

Anna Arndt – wychowanie fizyczne  – arndt.anna@gim1gdy.pl

Ewa Białas – wychowanie fizyczne  –  bialas.ewa@gim1gdy.pl

Małgorzata Brodecka – biologia – brodecka.malgorzata@gim1gdy.pl

Dorota Brylska-Ziółtkowska – język polski – koordynator „Zdolnych z Pomorza”oraz Zespołu do spraw diagnozy klas pierwszych – brylska.dorota@gim1gdy.pl

Tadeusz Bury – informatyka, robotyka – współorganizator Zawodów Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni – bury.tadeusz@gim1gdy.pl

Bogumiła Cempa – język niemiecki – cempa.bogumila@gim1gdy.pl

Danuta Chojnacka – matematyka – chojnacka.danuta@gim1gdy.pl

Iwona Czerwińska-Dołhy – język polski, zespół do spraw diagnozy klas pierwszych –czerwinska-dolhy.iwona@gim1gdy.pl

Marcin Czerwiński – edukacja dla bezpieczeństwa – czerwinski.marcin@gim1gdy.pl

ks. Krzysztof Drews – religia – drews.krzysztof@gim1gdy.pl

Dorota GorzejewskaDorota Gorzejewska – język niemiecki – organizator wymian młodzieży oraz Wojewódzkiego Konkursu Teatralnego w Języku Niemieckim „Theater macht Spass”, opiekun Samorządu Uczniowskiego, egzaminator, Zespół do spraw zmian w prawie oświatowym  – gorzejewska.dorota@gim1gdy.pl

Anna Hetmańczyk – informatyka, zajęcia techniczne – hetmanczyk.anna@gim1gdy.pl

Martyna Hnatyszyn – psycholog – ekspert Ogólnopolskiej Akcji „Jem drugie śniadanie” – hnatyszyn.martyna@gim1gdy.pl

Katarzyna Hołownia – język angielski – opiekun Samorządu Uczniowskiego – egzaminator – holownia.katarzyna@gim1gdy.pl

Bożena Janiec – język polski – janiec.bozena@gim1gdy.pl

Marzenna Jurek-Turska – historia, wos`- jurek-turska.marzenna@gim1gdy.pl

Leszek Kaczorowski – wychowanie fizyczne – kaczorowski.leszek@gim1gdy.pl

Hanna Kalisz – język angielski – Zespół do spraw zmian w prawie oświatowym kalisz.hanna@gim1gdy.pl

Barbara Kamińska – wos, wdżr – organizator Międzyszkolnego Konkursu ABC Ekonomii – kaminska.barbara@gim1gdy.pl

Mirosława Kentzer-Karpińska – biologia – kentzer-karpinska.miroslawa@gim1gdy.pl

Justyna Kędziora – biologia – kedziora.justyna@gim1gdy.pl

Anna Klein – język angielski  –  klein.anna@gim1gdy.pl

Zofia Kolasa – chemia – egzaminator –  – kolasa.zofia@gim1gdy.pl

Hanna Kujawska – geografia – kujawska.hanna@gim1gdy.pl

img_3209Małgorzata Lesisz – język francuski – koordynator projektów edukacyjnych, egzaminator – lesisz.malgorzata@gim1gdy.pl

Anna Leszczyńska – język angielski, etyka – koordynator eTwinning –  egzaminator – leszczynska.anna@gim1gdy.pl

Lucyna Lipińska – język angielski – lipinska.lucyna@gim1gdy.pl

Beata Łata – matematyka – egzaminator koordynator zespołu ds. EWD, przewodnicząca zespołu matematyków – lata.beata@gim1gdy.pl

Agnieszka Ławicka – wychowanie fizyczne – lawicka.agnieszka@gim1gdy.pl

Magdalena Mallek – chemia – mallek.magdalena@gim1gdy.pl

Anna Matłosz – pedagog –  koordynator wolontariatu – matlosz.anna@gim1gdy.pl

Anna Matuszak – geografia – matuszak.anna@gim1gdy.pl

ks. Andrzej Molenda – religia – molenda.andrzej@gim1gdy.pl

Irena Musialik – historia – musialik.irena@gim1gdy.pl

Izabela Niklewska – język angielski –   koordynator imprez szkolnych – niklewska.izabela@gim1gdy.pl

Krystyna Nowicka- Nozdryń – język francuski, język hiszpański – nowicka-nozdryn.krystyna@gim1gdy.pl

Emilia Pankowska – język niemiecki – pankowska.emilia@gim1gdy.pl

Elżbieta Pękalska – fizyka – pekalska.elzbieta@gim1gdy.pl

Maria Piórkowska – geografia – piorkowska.maria@gim1gdy.pl

Sławomira Smelkowska – fizyka,  zespół do spraw diagnozy klas pierwszych – smelkowska.slawomira@gim1gdy.pl

Małgorzata Sobczak – język polski – sobczak.malgorzata@gim1gdy.pl

Ewelina Sołdan – matematyka, informatyka, programowanie – soldan.ewelina@gim1gdy.pl

Danuta Sompolińska – wychowanie fizyczne – sompolinska.danuta@gim1gdy.pl

Krystyna Stateczna – matematyka – egzaminator – koordynator zespołu ds. ewaluacji – stateczna.krystyna@gim1gdy.pl

s. Izabella Szalińska – religia – szalinska.izabella@gim1gdy.pl

Grażyna Sztarbała – język polski – Zespół do spraw zmian w prawie oświatowym – sztarbala.grazyna@gim1gdy.pl

Joanna Szymańska – język angielski – szymanska.joanna@gim1gdy.pl

Katarzyna Szymańska – nauczyciel wspomagający – szymanska.katarzyna@gim1gdy.pl

Margarita Tuczko – muzyka, zajęcia artystyczne – tuczko.margarita@gim1gdy.pl

Katarzyna Wawro – wychowanie fizyczne – wawro.katarzyna@gim1gdy.pl

Dorota Weinar – matematyka, zespół do spraw diagnozy klas pierwszych – weinar.dorota@gim1gdy.pl

Tomasz Węglerski – wychowanie fizyczne – weglerski.tomasz@gim1gdy.pl

Hanna Wiśniewska – biblioteka – organizator Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego – wisniewska.hanna@gim1gdy.pl

Ewa Wołowska – język polski – wolowska.ewa@gim1gdy.pl

Aldona Zmuda-Trzebiatowska – biblioteka – koordynator „Do pracy jadę rowerem”, organizator Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego, zespół do spraw ewaluacji –  zmuda-trzebiatowska.aldona@gim1gdy.pl

Edyta Żuk – wychowanie fizyczne, plastyka – zuk.edyta@gim1gdy.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s